ניתוח אף

ניתוח אף מוצלח, יכול לשפר המון את מראה הפנים והוא נחשב לאחד הניתוחים, אם לא לניתוח הכי פופולרי. המטופלים שמעוניינים לעבור ניתוח אף, יוכלו לראות את עצמם בהדמיה על מחשב, לפני ואחרי הניתוח. חשוב מאוד להקשיב לחוות הדעת המקצועית של הרופא המנתח, כי מי שחולם או חולמת  על אף קטן במיוחד, ייתכן והוא לא יהיה מתאים למבנה פניו. חשוב מאוד לקבל ייעוץ מקצועי לפני הניתוח. הרופא, יסביר למטופל על ההליך אותו הוא יעבור ואת תהליך ההחלמה ומה אסור ומה מותר לאחר הניתוח. חשוב, כי המטופל יהיה מוכן נפשית לניתוח ולדעת מה הוא עומד לעבור, שכן, ניתוח אף החלמה יכול לקחת עד עשרה ימים ולפעמים גם שבועיים.

כמה זמן אורך ניתוח אף?

בדרך כלל, ניתוח אף, אורך כשעה , והמנותח לא מורדם בהרדמה כללית כי אם מקומית. האף הינו אזור רגיש ובגלל שיש חשש חלילה  לשטפי דם, על המנותח להיות ער כל זמן הניתוח, אך הוא לא יחוש בכאב בגלל ההרדמה המקומית וזריקת הטשטוש שהוא יקבל לפני הניתוח עצמו. בתום ניתוח אף, האף יהיה מקובע בסד מיוחד העשוי מגבס למשך כשבוע. לאחר שהסד יוסר, ניתן יהיה לראות שינוי קטן באף, אך עדיין תהיה קיימת נפיחות כתוצאה מהניתוח. הנפיחות לאחר ניתוח האף, תרד בהדרגה לאחר חוש עד חודשיים. את התוצאה הסופית של ניתוח האף, יהיה ניתן לראות לאחר כמה חודשים מיום הניתוח.

מה היתרונות בניתוח אף?

היתרונות של ניתוח אף הם שכל אדם בכל גיל מעל 16 כמובן, יוכל לעבור את הניתוח כשהוא יחליט כי הוא אינו מרוצה ממבנה אפו. יש לציין, כי הביטחון העצמי של מי שעבר ניתוח אף ישוב אליו לאחר שיראה את התוצאות. איכות החיים של מנותח תשתפר המון ונשימתו אף תהיה הרבה יותר קלה. ישנם כאמור ניתוחי אף שהם רפואיים יותר, וניתוחים אלה ניתן לעבור באמצעות קופות החולים, ברגע שרופא אף אוזן גרון, יחליט כי אכן המטופל חייב בניתוח על מנת להקל עליו את  נשימתו. ניתוחי אף שמיועדים לשיפור מבנה האף, ניתן לבצע בקליניקות הפרטיות והמחירים נעים בין 9,000-16,000ש"ח .